Nejnovější recenze ze sekce Solária

Solarium SC TYP 834

Ověřený zákazník SANDI Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2012

Zakoupeno v SANDI

Jako chovatelka koček jsem potřebovala provést dezinfekci bytu, nejlépe to zhodnotila sama upšikaná Pepinka - válela se na zádech a vrněla jako kolovrátek, bylo totiž cítit i ve vzduchu změnu kvality prostředí:-)

Efbe Schott 838

Efbe Schott 838

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2012

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• kvalitní zboží

obchod doporučuji, jsem spkojen s kvalitou zboží, přepravce nedoporučuji

Dr. Kern NT 446

Dr. Kern NT 446

Ověřený zákazník ElektroCR.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2011

Zakoupeno v ElektroCR.cz

• z nabízených mi přijde nejvzhlednější

dárek

Anonym Anonym

Přidáno: 29. srpna 2011

po tom co sem urval jedno z předních "nastavovacích" koleček, sem přístroj rozebral abych kolečko opravil a zjistil sem že vubec ovládací neni ani jedno z nich jsou to jen kolečka z plastu xD zarazilo mě to pootočil sem se starterem a začlo to "fungovat" ... buh ví jestli to nekoho opálí a nedejbože aby to nekomu uškodilo ...

Ověřený zákazník AZ-ZDRAVI.CZ [email protected]

Přidáno: 26. října 2010

Zakoupeno v AZ-ZDRAVI.CZ

pěkné opálení doma a za levno

Philips HB 311

Philips HB 311

Ověřený zákazník Nejparfumerie.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2009

Zakoupeno v Nejparfumerie.cz

• Žádné
  • Není vůbec na trhu produkt jsem nezakoupil, společnost Philips dělá mrtvého brouka, produkt zřejmě stáhla, vysvětlení chybí - kromě nedostupnosti.

Žádná z internetových obchodních společností, kterou jsem oslovil, produkt objednal a objednávku potvrdil produkt nemohla pro nedostupnost dodat, i když statečně na jejich WWW stránkách je nabízen.

Anonym Anonym

Přidáno: 12. června 2009

• praktická pomůcka

Toto solárium mám doma a jsem s ním vcelku spokojená. Nepatří asi mezi špičková, ale hlavně nejdražší solária, ale je to velice praktická věcička, zejména před dovolenou, pokud se opalujete doma asi tak dva měsíce před dovolenou u moře, určitě se vám nestane, že byste se spálili. Můžu doporučit.

plomik plomik

Přidáno: 12. června 2009

• Dobře skladný
  • Dlouhá doba než je viditelné opálení, musíte u tohoto solárka sedět minumálně 30 minut, v návodu je uvedena maximální doba pro používání maximálně 800 hodin za rok, když postupujete podle návodu, nikdy by jste se neopálili

Toto horské sluníčko jsem dostala jako dárek, sama bych si jej nepořídila

Zobrazuji 21 - 28 ze 28 recenzí 1 [ 2 ]